Δευτέρα, 28 Απριλίου 2014

Ηράκλειο :Το ψηφοδέλτιο νίκης του Βασίλη Λαμπρινού

Ψηφοδέλτιο δύναμης και νίκης κατέθεσε σήμερα στο Πρωτοδικείο ο υποψήφιος δήμαρχος και επικεφαλής της Ανεξάρτητης Δημοτικής Κίνησης Ηρακλείου «Δύναμη Πολιτών» κ. Βασίλης Λαμπρινός, ο οποίος δήλωσε: «Η Ανεξάρτητη Δημοτική Κίνηση Ηρακλείου «Δύναμη Πολιτών», κατέθεσε ένα ψηφοδέλτιο νίκης, με την βεβαιότητα ότι θα κόψει πρώτη το νήμα στις επικείμενες δημοτικές εκλογές. Βασιζόμαστε στην καθημερινώς αυξανόμενη αποδοχή των θέσεών μας από τους συμπολίτες μας για ένα νέο ξεκίνημα στο Δήμο Ηρακλείου». 
«Δύναμη Πολιτών Ανεξάρτητη Δημοτική Κίνηση Ηρακλείου»
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Φραγκίσκου
Α. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΤΑ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (σε αλφαβητική σειρά)
Εκλογική Περιφέρεια Γοργολαϊνη
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι (αλφαβητικά)
1
ΠΛΕΡΩΝΑΚΗ ΜΥΡΩΝΙΑ του Μιχαήλ
Εκλογική Περιφέρεια Ηρακλείου
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι (αλφαβητικά)
1. ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μιχαήλ
2. ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Μιχαήλ
3. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ – ΡΟΓΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΖΕΤΤΑ) του Στυλιανού
4. ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Βίκτωρος
5. ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ - ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Χρήστου
6. ΑΤΖΟΛΕΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Εμμανουήλ
7. ΒΑΡΔΑΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Φαίδωνα
8. ΒΑΡΟΥΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
9. ΒΕΛΗΒΑΣΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Κωνσταντίνου
10. ΒΙΤΩΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Εμμανουήλ
11. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΚΑΛΛΕΡΓΟΣ του Νικολάου
12. ΒΟΥΡΕΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
13. ΓΑΛΥΦΙΑΝΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Αθανασίου
14. GARANCINI GIAN ANDREA PAOLO του GIANFRANCO
15. ΓΙΑΝΝΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
16. ΓΙΑΧΝΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Γεωργίου
17. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Παναγιώτη
18. ΕΦΡΑΙΜΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Λαζάρου
19. ΙΑΤΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γεωργίου
20. ΙΔΟΜΕΝΕΩΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του Ιωάννη
21. ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗ ΑΡΕΤΟΥΣΑ του Γεωργίου
22. ΙΝΙΩΤΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Γεωργίου
23. ΚΑΝΑΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
24. ΚΑΝΑΒΑΡΑΚΗ – ΜΟΛΥΜΠΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Στυλιανού
25. ΚΑΝΑΚΑΡΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Εμμανουήλ
26. ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ του Δημητρίου
27. ΚΑΡΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
28. ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ευστρατίου
29. ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
30. ΚΗΠΟΥΡΟΥ – ΚΑΛΩΣΤΟΥ ΧΡΥΣΗ του Πολυδεύκη
31. ΚΟΝΣΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
32. ΚΟΠΑΝΙΣΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Παντελή
33. ΚΟΠΙΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου
34. ΚΟΤΣΙΦΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γεωργίου
35. ΚΟΥΛΙΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γεωργίου
36. ΚΟΥΜΠΕΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Εμμανουήλ
37. ΚΟΥΝΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
38. ΚΟΥΤΑΝΤΟΥ ΟΛΓΑ του Δημητρίου
39. ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Μιχαήλ
40. ΛΙΑΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
41. ΛΥΓΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ
42. ΜΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Αντωνίου
43. ΜΑΝΟΥΡΑ – ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΩ) του Ανδρέα
44. ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Εμμανουήλ
45. ΜΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Ελευθερίου
46. ΜΑΡΚΕΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΣΤΕΦΗ) του Εμμανουήλ
47. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΣΕΒΙΑ (ΣΕΒΙΝΑ) του Κωνσταντίνου
48. ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σταύρου
49. ΜΠΑΣΤΑΚΗ - ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗ ΑΝΝΑ του Ελευθερίου
50. ΜΠΑΤΖΑΝΑΚΑΚΗ - ΦΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του Νικολάου
51. ΜΥΡΩΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Εμμανουήλ
52. ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μενελάου
53. ΞΥΡΙΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου
54. ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Μιχαήλ
55. ΟΡΦΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Γεωργίου
56. ΠΑΓΩΜΕΝΟΥ - ΤΣΙΓΚΕΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ιωάννη
57. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου
58. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΦΑΙΔΩΝ του Αιμιλίου
59. ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
60. ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Εμμανουήλ
61. ΠΑΡΙΤΣΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Νικολάου
62. ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Αλεξάνδρου
63. ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γεωργίου
64. ΠΑΤΤΑΚΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του Γεωργίου
65. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Γεωργίου
66. ΠΛΕΥΡΗ ΑΡΙΣΤΕΑ του Τηλεμάχου
67. ΠΛΕΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του Εμμανουήλ
68. ΡΑΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μενελάου
69. ΣΗΦΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Αχιλλέα
70. ΣΠΑΝΑΚΗ – ΚΟΧΙΑΔΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του Δημητρίου
71. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γεωργίου
72. ΤΖΑΝΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Μιχαήλ
73. ΤΖΙΡΑΚΗ – ΠΑΤΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ελευθερίου
74. ΤΟΛΗ – ΔΑΜΑΒΟΛΙΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Γεωργίου
75. ΤΡΙΑΜΑΤΑΚΗ – ΚΩΝΙΩΤΑΚΗ ΧΑΡΑ του Γεωργίου
76. ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μάριου
77. ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Γεωργίου
78. ΤΣΑΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
79. ΦΑΚΟΥΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
80. ΧΑΙΡΕΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ιωάννη
81. ΧΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ του Γεωργίου
82. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αχιλλέα
83. ΨΑΘΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γρηγορίου
84. ΨΥΧΑΡΑΚΗ ΑΝΝΑ – ΜΑΡΙΑ του Σαρακινού
Εκλογική Περιφέρεια Νέας Αλικαρνασσού
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι (αλφαβητικά)
1. ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
2. ΑΛΕΓΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
3. ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεόδουλου
4. ΚΑΣΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη
5. ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΣΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Κωνσταντίνου
6. ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χαριλάου
7. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ -ΒΑΡΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του Σταύρου
8. ΦΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
Εκλογική Περιφέρεια Παλιανής
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι (αλφαβητικά)
1. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
2. ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Κωνσταντίνου
3. ΚΡΗΤΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ
Εκλογική Περιφέρεια Τεμένους
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι (αλφαβητικά)
1. ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Χαραλάμπους
2. ΚΑΤΣΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΙΜΙΛΙΟΣ) του Γεωργίου
Β. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΤΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Δημοτική Κοινότητα 1ου Διαμερίσματος Ηρακλείου (ΚΕΝΤΡΙΚΗ)
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας (αλφαβητικά)
1. ΑΝΔΡΟΝΑ ΜΑΡΙΝΑ του Μιχαήλ
2. ΑΡΝΑΟΥΤΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Γεωργίου
3. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Ιωάννη
4. ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του Θεόδουλου
5. ΔΑΦΕΡΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στυλιανού
6. ΛΟΓΟΘΕΤΗ - ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του Εμμανουήλ
7. ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
8. ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ (ΧΑΡΗΣ) του Ζαχαρία
9. ΜΠΛΕΥΡΑΚΗ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ του Ευαγγέλου
10. ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Ηλία
11. ΠΛΑΤΥΡΡΑΧΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Κωνσταντίνου
12. ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ –ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΤΟΥΛΑ) του Νικολάου
Δημοτική Κοινότητα 2ου Διαμερίσματος Ηρακλείου (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ)
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας (αλφαβητικά)
1. ΑΜΑΡΓΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του Παναγιώτη
2. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη
3. ΔΙΓΕΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Φωτίου
4. ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ευαγγέλου
5. ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
6. ΚΛΙΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αντωνίου
7. ΚΟΥΤΑΝΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Γεωργίου
8. ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
9. ΜΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου
10. ΠΑΠΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του Ιωάννη
11. ΠΛΑΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Μηνά Μίνωα
12. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Γεωργίου
Δημοτική Κοινότητα 3ου Διαμερίσματος Ηρακλείου (ΔΥΤΙΚΗ)
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας (αλφαβητικά)
1. ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Νικολάου
2. ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ του Δημητρίου
3. ΔΕΜΕΡΟΥΚΗ – ΛΙΑΠΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΝΤΙΝΗ) του Κωνσταντίνου
4. ΚΑΤΑΡΤΖΟΓΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Γεωργίου
5. ΚΟΥΒΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Νικολάου
6. ΚΡΕΒΕΤΖΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Παύλου
7. ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Μάρκου
8. ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ
9. ΤΣΕΡΕΒΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Τηλεμάχου
10. ΤΣΟΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Δημητρίου
11. ΦΛΟΥΡΗ - ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του Σοφοκλή
12. ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Στυλιανού
Δημοτική Κοινότητα 4ου Διαμερίσματος Ηρακλείου (ΝΟΤΙΑ)
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας (αλφαβητικά)
1. ΒΑΡΒΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Μαρίνου
2. ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αριστείδη
3. ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του Θεόδουλου
4. ΒΟΥΡΒΑΧΗ ΜΑΡΙΑ του Αντωνίου
5. ΒΥΡΙΝΤΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου
6. ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
7. ΖΟΥΔΙΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Δημητρίου
8. ΚΑΛΕΜΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του Σπυρίδωνα
9. ΚΟΥΡΟΥΠΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Δημητρίου
10. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αριστείδη
11. ΜΟΥΔΑΤΣΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Μιχαήλ
12. ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου
13. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Μιχαήλ
14. ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Γεωργίου
15. ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ
16. ΧΕΙΜΩΝΙΤΗ ΓΙΑΣΕΜΗ του Νικολάου
Δημοτική Κοινότητα Βασιλειών
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας (αλφαβητικά)
1. ΒΙΑΝΝΙΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του Μιχαήλ
2. ΚΩΣΤΑΚΗ – ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Εμμανουήλ
3. ΜΟΥΡΤΖΑΚΗ - ΖΑΜΠΟΥΛΑΚΗ ΕΡΜΙΟΝΗ του Γεωργίου
4. ΝΤΑΓΚΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
5. ΠΛΟΥΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
6. ΤΣΑΝΤΟΥ - ΓΙΓΟΥΡΤΣΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΓΙΟΥΛΗ) του Νικολάου
Δημοτική Κοινότητα Νέας Αλικαρνασσού
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας (αλφαβητικά)
1. ΓΡΥΛΛΟΥ ΔΑΝΑΗ του Ελευθερίου
2. ΚΛΑΔΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του Κωνσταντίνου
3. ΚΛΩΝΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Λεωνίδα
4. ΜΠΑΚΑΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Χρήστου
5. ΠΑΡΑΣΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Εμμανουήλ
6. ΠΕΔΙΑΔΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ιωάννη
7. ΠΛΑΤΑΚΗ – ΜΑΥΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του Νικολάου
8. ΣΩΜΑΡΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του Δημητρίου
9. ΤΖΩΡΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ιωάννη
10. ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου
11. ΤΣΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη
12. ΧΝΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
Γ. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΤΙΣ ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (αλφαβητικά)
Αγίου Μύρωνος Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας (αλφαβητικά)
1. ΜΑΡΚΕΤΑΚΗ ΜΥΡΩΝΙΑ του Ιωάννη
2. ΧΑΙΡΕΤΗΣ ΜΥΡΩΝ του Ιωάννη
Αγίου Σύλλα Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας (αλφαβητικά)
1. ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Πέτρου
2. ΚΑΒΒΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σπυρίδωνα
3. ΠΑΧΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ηλία
4. ΣΑΜΑΡΙΤΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΑ) του Ελευθερίου
Ανω Ασιτών Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας (αλφαβητικά)
Αυγενικής Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας (αλφαβητικά)
1. ΓΕΡΓΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χαρίδημου
2. ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
3. ΜΑΡΓΑΡΙΤΣΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ
4. ΣΠΙΝΘΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Στεφάνου
Βενεράτου Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας (αλφαβητικά)
1. ΒΙΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου
2. ΚΑΡΔΑΣΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Εμμανουήλ
3. ΚΑΣΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
4. ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Κωνσταντίνου
Βούτες Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας (αλφαβητικά)
1. ΑΛΟΓΔΙΑΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του Ιωάννη
2. ΓΡΥΛΛΟΥ – ΤΣΕΡΓΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του Δημητρίου
3. ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ - ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΥΓΕΡΗ του Νικολάου
4. ΜΑΡΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Εμμανουήλ
Δαφνές Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας (αλφαβητικά)
1. ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
2. ΘΑΛΑΣΣΙΝΑΚΗ ΝΙΚΗ του Κωνσταντίνου
3. ΠΥΡΓΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
4. ΣΕΝΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου
Καλλιθέας Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας (αλφαβητικά)
1. ΚΟΛΤΣΙΚΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
2. ΜΑΓΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Ευαγγέλου
3. ΣΤΟΥΠΑΚΗ ΣΕΒΑΣΤΗ του Μιχαήλ
4. ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Κωνσταντίνου
Κάτω Ασιτών Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας (αλφαβητικά)
1. ΓΚΕΓΚΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του Μιχαήλ
2. ΜΑΝΩΛΑΚΗ - ΚΑΤΣΙΡΝΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του Μιχαήλ
3. ΠΕΡΟΓΑΜΒΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ζαχαρία
4. ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Κωνσταντίνου
Κερασίων Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας (αλφαβητικά)
Κυπαρισσίου Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας (αλφαβητικά)
1. ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
2. ΧΑΙΡΕΤΗ ΕΛΠΙΔΑ του Μηλτιάδη
3. ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Σταύρου
Πενταμοδίου Υποψήφιοι εκπρόσωποι Κοινότητας (αλφαβητικά)
Πετροκέφαλου Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας (αλφαβητικά)
Προφήτη Ηλία Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας (αλφαβητικά)
1. ΑΝΩΓΕΙΑΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του Γεωργίου
2. ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Σταύρου
3. ΚΟΛΥΒΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Παύλου
4. ΦΑΣΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ζαχαρία
Πυργού Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας (αλφαβητικά)
1. ΛΙΝΑΡΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Παναγιώτη
2. ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του Κωνσταντίνου
Σίβα Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας (αλφαβητικά)
1. ΘΑΛΑΣΣΙΝΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του Σπυρίδωνα
Σκαλανίου Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας (αλφαβητικά)
1. ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Ματθαίου
2. ΛΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
3. ΜΑΝΙΚΑ ΖΩΗ του Δημητρίου
4. ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Εμμανουήλ
Σταυρακίων Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας (αλφαβητικά)
1. ΑΣΜΑΡΓΙΑΝΑΚΗ –ΚΟΥΤΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ) του Ανδρέα
2. ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Εμμανουήλ
3. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
4. ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Επίσκεψη Κουβέλη στην Κρήτη